♥ Vítejte na blogu BL fanynky! ♥


VAROVÁNÍ
• Zde se nachází homosexuální tématika, fanfikce na anime, mpreg a omegaverze.
• Celý blog je věkově omezen 18+. Byli jste varováni. ┐( ̄ヮ ̄)┌
• Prosím o komentáře! Když vidím, že vás mé povídky baví, hned se mi snadněji píšou, tudíž se jich dočkáte dřív. (^ω^)
Za prvé to je slušnost, za druhé nám (autorům) tím uděláte velkou radost. :)
Homofobové, dejte si odchod, prosím!

Vaše Mei ♥
_____________________________________________________________________

Povídky v progresi:
Po setmění III|pozastaveno
Pod zámkem|pátek
Útěk|úterý

INFO
aneb Věnujte mi pár minut, když já vám věnuju celé hodiny. (T⌓T)

Přestávka do neurčita.
__________________________________________________________________

Kapitola 2. - Tajemství

9. ledna 2016 v 17:30 | Mei |  Na lásku se nezapomíná
Nedalo mi to a hned přidávám druhý díl :D


"Řekli jsme, že o tom nebudeme mluvit," odbyl ho.
"Pro tentokrát," povolil Sasuke. Dost ho zajímalo, proč se to týká zrovna tohoto.
"Něco se se mnou děje. Mám to pořád před sebou, myslím na tebe, naši budoucnost, já- se takhle ještě nikdy necítil," podíval se Sasukemu do očí. Opravdu si nevěděl rady.
"Možná, že vím," Sasuke se k němu přiblížil. Ruku si položil na jeho a otřel se o jeho rty. "Jaký máš z toho pocit?"
"Špatný," pošeptal mu do rtů a spojil je. Rukou mu zajel do vlasů, aby polibek prohloubil. Odtrhli se a hleděli si do očí.
"Jak moc špatný?"
"Asi... jsem se zamiloval, Sasuke," přiznal se Naruto a provinile sklopil oči. Na to ho Sasuke znovu políbil.
"To je mi novinka," řekl ironicky a zvedl se. "Měli bychom jít taky spát, zítra dorazíme do mlžné," přikázal a protáhl se.
Naruto mu dal za pravdu a zalezl si do svého stanu. Nemohl usnout, byl šťastný, že si přiznal svoje city. Víceméně si domýšlel i ty Sasukeho.
Druhý den, jen co dorazili do vesnice, Sasuke záhadně zmizel. Jediný, kdo z toho byl neklidný, byl Naruto. Když se vrátil, vymluvil se, že si musel nutně odskočit, ale nebylo to poprvé. Celý den se tým sedm snažil spolupracovat na výzdobě festivalu, zatímco Sasuke se držel při zemi.
Po třídenním festivalu se konečně pobrali domů. Naruto se nemohl dočkat ramenu a básnil o něm skoro celou cestu. Když se otočil na Sasukeho, čekal narážku na jeho osobu, ale nestalo se tak. Sasuke, který si v ramenu moc nehodoval, teď nad ním přímo slintal. To už Narutovi bylo velmi podezřelé. Co se se Sasukem děje? Trochu ho jeho náhlá změna zděsila.
"Jak dorazíme do Konohy, zvu tě," usmál se mile, až tomu nemohl uvěřit ani Kakashi. Naruto vypískl radostí a poskakoval ještě víc. Ostatní jen vrtěli hlavou, kde bere tolik energie, oni tři byli vyšťavení z předchozích příprav.
Sasuke se před Narutovýma očima doslova měnil, hlavně jeho chování k blonďákovi. Dost často k němu chodil na návštěvu, dívali se společně na filmy a podobně. Naruto si mohl hlavu lámat jak chtěl, ale vysvětlil si to tím, že Sasuke k němu něco cítí, jen si to nepřizná. Ale i tak ho udivilo, že se Sasuke nechová tak chladně. Čekal, že si Naruta bude přivlastňovat, neprojeví žádný pocit. Ale přímo naopak - při sledování filmu se k němu stočil, dokonce na něm několikrát usnul. Chtěl se s ním držet za ruce a jiné sladké sračičky. To blonďákovi nemehlo do hlavy ani po čtyřměsíčním vztahu, kdy už téměř každý o nich věděl, že jsou spolu, a až na pár výjimek typu Sakura, Ino a Gaara to snášeli velmi dobře. Sakura při každém pohledu Naruta zabíjela, Ino spíš hraně truchlila nad "jejím princem" a Gaara Sasukeho pečlivě hlídal, aby Narutovi nijak neublížil. Jakožto Kazekage trávil víc času v Konoze kvůli Narutovi, než v písečné. Jeho bodyguardi ho museli hlídat i v noci, aby neutekl.
"Naruto?" přišel Sasuke do obýváku v rukou držíc blonďákovy tepláky. Uzumaki se na něj jen nechápavě podíval. Co mu je? Proč je zas rozčilený? "Kde se tu vzal ten písek?" založil ruku v bok a snažil se tvářit vážně, ale po pár sekundách se rozesmál.
"Neboj se," ubezpečil ho Naruto, "promluvím s Gaarou." Usmál se omluvně a plácnutím ruky na místo vedle sebe naznačil, že si má k němu Sasuke sednout. Ten nechal kalhoty kalhotami a stočil se mu do klubíčka, hlavu si položil do jeho klína. "Líbíš se mi," pošeptal černovláskovi do ucha, které olízl. Sasuke se polekaně posadil a výmluvou, že má ještě hodně práce, odešel. To už se Narutovi nelíbilo. Už po kolikáté se s ním Sasuke odmítl vyspat, začínal si myslet, že ho černovlásek podvádí. "Nechceš mi něco říct?" řekl naštvaně blonďák mezi dveřmi koupelny, kde Sasuke přebíral špinavé prádlo. Nelekl se tak Naruta, jako jeho otázky. V hlavě mu šrotovaly kolečka, musel něco rychle vymyslet.
"Na- na co narážíš?" dělal nechápavého.
"Naše poslední milování si nepamatuju, protože jsem nebyl střízlivý a vztah bez sexu je... divný," přiznal Naruto.
"Naruto," řekl nešťastně Sasuke a posadil se na okraj vany. Blonďák si hned klekl před něj, aby neztrácel oční kontakt. "Jsme oba muži, chápej. A taky v pubertě, jenom si nejsme jistí svou orientací, za chvíli nás to přejde, nechci, abys něčeho litoval," řekl upřímně.
"Nebudu. Heh, Sasuke, miluju tě, i kdyby to byl jen chvilkový výpadek mojí heterosexuality, alespoň takhle to cítím," usmál se Uzumaki.
"Je tu něco, co bych ti měl říct, Naruto," začal Sasuke konečně odhodlaný jít s pravdou ven, "Od doby, co-" ale přerušil ho zvonek. "To je jedno, to počká," řekl Sasuke a šel otevřít. "Překvapení!" zakřičel hlouček asi dvaceti lidí.
"Co?" nechápal Sasuke. To je dnes prvního dubna, že si z něj dělají žerty?
"Máš narozeniny!" oznámil Naruto za ním.
"Co?" stále nechápal Sasuke. Už dlouho je neslavil. Jo, jasně, jiní by se zasmáli, protože všichni musejí počkat rok, než je budou moct zase oslavit, ale kdyby se měl Sasukemu připočítávat věk jen oslavou narozenin, zůstal by jako desetiletý kluk. Už ani nevěděl, kdy se narodil.
"Neříkej, že jsi na ně zapomněl!" Naruto nevěřícně vykulil oči. "Tak to musíme pořádně oslavit, dnes je Sasuke plnoletý!" vykřikl šťastně Naruto a všichni se začali cpát do jeho malého bytu.
Sasuke se trochu zastyděl, že je přestal slavit, teď přede všemi musí vypadat jako idiot. Ale byl rád, že si na něj vzpomněli. Podíval se na kalendář, aby to číslo už nikdy nezapomněl.
"Všechno nejlepší, Sasuke," popřál Gaara bez citů a věnoval mu menší zabalený dárek, čehož se Sasuke trochu zlekl. Věděl, co si o něm Kazekage myslí a že ho nemá rád.
"Rozbal je!" zakřičel Kiba a Akamaru mu jenom kývl štěknutím. Sasuke se podíval na hromadu a rozbaloval jeden po druhém.
 


Komentáře

1 Naomi Warai Naomi Warai | Web | 9. ledna 2016 v 18:41 | Reagovat

juuu nechtěla bys dneska dát i 3 kapitolku xD xD? jinak pěknyyy xD nedokážu si představit že bych já zapoměla na narozeniny xD Sasuke je pako xD :3

2 ivana-chan ivana-chan | 9. ledna 2016 v 20:36 | Reagovat

juuu sasu je v tom bude to krasne narusasu uz sa tesim na pokracko su naozaj sladky

3 Blanche Blanche | Web | 9. ledna 2016 v 20:39 | Reagovat

Gaara bez citu... :'D Jak jinak.  Ja chci treti dil, tyhle dva jsem zhltla za vterinku a uz se nemuzu dockat trojky... :3 Taky chci neco napsat, ale v anglictine by mi to asi nikdo necetl :\ V cestine mi moc psat nejde...ale kruci, taky chci aby nekdo cetl nejakou mou povidku :'D

4 Mei Mei | Web | 9. ledna 2016 v 22:51 | Reagovat

[3]: Já bych si to v angličtině klidně přečetla, ale asi bych nerozuměla všemu xD Jenom otázka - Jak dlouho žiješ v... Anglii (?), Velké Británii? Nevím, jak tomu říkat xD

5 Blanche Blanche | Web | 11. ledna 2016 v 11:15 | Reagovat

[4]: Ja bych klidne i psala, ale musela bych psat bez diakritiky tj. hacky, carky..to by se ti asi dobre necetlo :\
Velka Britanie=Skotsko, Irsko, Sev. Irsko a Anglie. Ja ziju v Anglii kousek od Manchesteru, uz dva roky :3

6 Karin Karin | 9. června 2017 v 21:12 | Reagovat

To jsem zvědavá jak to bude dál. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zase mě brzy navštivte! ♥