♥ Vítejte na blogu BL fanynky! ♥


VAROVÁNÍ
• Zde se nachází homosexuální tématika, fanfikce na anime, mpreg a omegaverze.
• Celý blog je věkově omezen 18+. Byli jste varováni. ┐( ̄ヮ ̄)┌
• Prosím o komentáře! Když vidím, že vás mé povídky baví, hned se mi snadněji píšou, tudíž se jich dočkáte dřív. (^ω^)
Za prvé to je slušnost, za druhé nám (autorům) tím uděláte velkou radost. :)
Homofobové, dejte si odchod, prosím!

Vaše Mei ♥
_____________________________________________________________________

Povídky v progresi:
Po setmění III|pozastaveno
Pod zámkem|pátek
Útěk|úterý

INFO
aneb Věnujte mi pár minut, když já vám věnuju celé hodiny. (T⌓T)

Přestávka do neurčita.
__________________________________________________________________

Kapitola 3. - Zjištění

9. ledna 2016 v 23:06 | Mei |  Na lásku se nezapomíná
Jo, jo, jo... Už to vidím - budu muset spěchat, protože nahodím najednou všechny díly, a lak mi nezbude nic x'D


Většinou si z něj kamarádi utahovali nějakým sexy prádlem, sexuálními hračkami a lubrikanty. Hlavně si užívali Sasukeho pohledu, když nacházel nové a nové krabičky kondomů. Měl obyčejné i snad všechny "příchutě" (fakt nevím, jak se tomu říká u vás, ale my tomu prostě říkáme příchutě xD). Nakonec poslední dárek od Gaary. Schválně si ho nechal jako poslední, co kdyby v něm byla bomba, nebo tak?
Jen co ho otevřel, ztuhl mu úsměv na tváři. "Cos dostal? Cos dostal?" zajímal se s nadšením Naruto.
"Další striptérský obleček," zasmál se. "Můžu s tebou na chvíli mluvit, Gaaro?" odchytl si ho. Každému se ulevilo, že se s ním Gaara usmířil. A o čem chtěli spolu mluvit, do toho nikomu nic nebylo a oni to respektovali. Zapadli do ložnice, aby měli soukromí a za sebou zavřeli dveře.
"Ty to víš?" zamračil se Sasuke.
"Jednou jsem šel za Hokage, aby povolala ANBU na ochranu Naruta. Jenom se rozesmála a řekla, že bys spíš potřeboval ochranu ty před Narutem, protože jsi-"
"Gaaro!" přišel za nimi vysmátý Naruto. "Zapomněl jsi, že Sasuke si s panenkami nehraje!" smál se blonďák a v ruce svíral dupačky pro miminko.
"To ať ti vysvětlí on," odvětil Gaara a nechal je osamotě. Hned, jak to Narutovi došlo, úsměv mu spadl z tváře.
"Neříkej mi, že..." zavrtěl hlavou. Nemohl tomu uvěřit! Vždyť to není možné!
Sasuke jen několikrát přikývl.
"Děláš si srandu?! Ty si za mými zády hraješ s panenkami?!" vyšiloval Naruto.
"To ne, ty pako!" urazil se Sasuke.
"Jsi si jistý, že mi nelžeš?" ujišťoval se blonďák, ale od Sasukeho si vysloužil jen pohled patřící idiotovi. "Uff, už jsem se lekl, protože ses od doby, co jsme se dali dohromady, choval divně. Lekl jsem se, že ses začal chovat jako ženská a teď s těmi panenkami byl od Gaary fakt špatný vtip. Jako... Neříkám, že se mi tvé nekrvelačné, nepomstychtivé a něžné JÁ nelíbí, ale nemusíš ze sebe hned dělat ženskou jen proto, že chodíš s klukem," rozumoval Naruto.
"Čekám dítě," řekl vážně Sasuke.
"Sasuke," zatvářil se blonďák lítostně a objal ho kolem ramen. "Poslouchal jsi, co jsem teď říkal? Nehraj si na ženskou..."
"Naruto, mluvím vážně!" odstrčil ho Uchiha.
"Sasuke," hlesl Uzumaki. "Jsi muž, nemůžeš být-"
"Ale ano jsem. Dokonce v pátém měsíci!" vyhrnul si triko, aby mu Naruto uvěřil. Ten pochyboval, že by Sasuke ztloustl, vždyť ani moc nejí.
"Ale... jak...?" nevěřil svým očím.
"U Orochimara jsem polykal různé drogy a prášky. Jsem jimi tak nadopovaný, že už na mě nepůsobí žádný jed! No, zároveň jsem i polykal spoustu hormonů, kvůli kterým můžu- Naruto!" vykřikl Sasuke vyděšeně, když se jeho milenec zhroutil k zemi.

Blonďák pomalu otevřel oči a spatřil nad sebou blondýnu a svého Uchihu. "Je v pořádku," řekla Tsunade a přestala mu svítit do očí. "Naruto, co si pamatuješ?" zeptala se ho hned, jakmile se posadil.
"Bylo to strašně šílený sen. Sasuke byl těhotný, pak na nás zaútočily obrovské panenky, co byly moje děti. Bože, takové sny jsem nikdy neměl. Co se vlastně stalo?"
"Naruto, jsem opravdu těhotný," Sasuke si znovu vyhrnul triko. Naruto se na něj zamyšleně díval a přikyvoval, jako nějaký zkušený doktor.
"Vzbuďte mě, až se probudím!" zvolal a přikryl se až po hlavu peřinou.
"Naruto. Slyšíš? Budeš táta," pošeptal Sasuke, ale blonďák jako by se vypařil, i když přítomní moc dobře věděli, že pod tou peřinou je.
"Sasuke, nech nás osamotě, prosím," požádala ho Hokage a Uchiha odešel. Dokázal si představit, o čem s ním Tsunade chtěla mluvit. "Vysvětlím ti to, je jenom na tobě, jestli to přijmeš, nebo ne," chvilky mlčela a počkala, dokud se Naruto neposadil a neupřel na ni svůj zrak. "Kvůli hormonům se v Sasukeho těle vytvořilo něco jako děloha s vaječníky, ovšem je slabá, protože na to Sasuke není stavěný. Jako každá děloha musí někde vycházet z těla ven, a tak se napojila na střevo. Chápeš?" snažila se vysvětlovat pomalu.
"Takže... když se udělám do Sasukeho prdele, tak otěhotní?" skládal si souvislosti do sebe.
"Ano," přikývla Hokage. "Naruto, chci jen aby sis uvědomil, že to Sasuke nemá vůbec lehké a u porodu to bude mít ještě těžší. U ženy je normální, že se všechny orgány zasunou k zádům nebo nahoru k hrudníku koši. Ale u Sasukeho k ničemu takovému nedošlo. Jeho představa dělohy je mezi orgány, proto ani nebyl možný potrat, při operaci by se nepodařilo najít zárodek, protože se neví, kde je přesně umístěn. Ani po třech měsících zárodek nebyl dostatečně velký. Musíme doufat, že při porodu mu neuřízneme třeba kus jater. Už tak bude trpět daleko většími bolestmi, než žena u porodu trojčata."
"Říkáš mi tu, že půjde císařem?" přesvědčil se Naruto. Stále doufal, že odněkud vyskočí Sasuke, vytáhne si falešné břicho a zakřičí apríl.
"Normální cestou je to vyloučeno," zamítla Hokage.
"Ale říkala jsi, že je ta děloha napojené na střevo, takže-"
"Už ne. Čím větší je děloha, tím víc slábne. Odtrhla se před měsícem, vytváří teď jakýsi balon, ve kterém dítě plave. Ale-"
"Počkej, je mi to všechno jasný jenom... jak ho Sasuke krmí? Myslím tím, jestli má pupeční šňůru..." Hokage zavrtěla hlavou. "Pokračuj, ještě to pořádně nechápu..." chytl se za čelo a snažil se to všechno vstřebat.
"Už potřetí říkám, že je děloha slabá, takže se všechny živiny, co kolují Sasukemu v žilách, později dostanou i do dítěte, ovšem Sasukeho tělo toho spotřebuje víc než dítě," chytla blonďáka za koleno a soucitně se na něj podívala. "Naruto... dávám dítěti pět procent na normální život, Sasukemu deset." Naruto zděšeně zvedl hlavu. Nezáleželo mu na dítěti tak, jako na Sasukem.
"Zabil jsem ho..." schoval tvář do dlaní a tiše se rozvzlykal.
 


Komentáře

1 Naomi Warai Naomi Warai | Web | 9. ledna 2016 v 23:25 | Reagovat

Dělaš si srandu? Ty si za mimi zady hraješ s panenkami xD best xD nečekal jsem 3 kapitolu :) jsem rada :3 ten konec bože mam o Sasukeho strach snad vic než Naruto :o

2 Ivana-chan Ivana-chan | 10. ledna 2016 v 10:23 | Reagovat

Boze naruto je vazne pako som zvedava ako to dopadne chudak sasu

3 sana sana | 10. ledna 2016 v 12:13 | Reagovat

Ja som umrela  XDDDDD mama sa ma opýtala:"Na čom sa smeješ?".  Ja:"eeeeeeem......na jednorožcoch na radioaktívnych tulipánoch?" A moja mama ma poslala k psychológovi XDDDD OMG ja nemôžem XDDDDDDDD

4 Blanche Blanche | Web | 11. ledna 2016 v 11:18 | Reagovat

Good, good, very gooood. Sasuke, neumireeej, ja chci byt teta :'3

5 Yuki Yuki | E-mail | Web | 12. ledna 2016 v 1:59 | Reagovat

Nejdřív jsem nevěděla, co bych měla napsat... Teď už to ale vím. Takže...
Děláš si srandu?! Sasuke?! V takovém stavu?! Nikdy jsem si ho tak nedokázala představit. No každopádně se těším, jak se tenhle příběh bude vyvíjet dál. Sasukemu se určitě nic nestane...jsem si stopro jistá (tak ne aby jsi moji jistotu zakopala hluboko do země! :-D )
Těším se na pokráčko! :-)

6 Karin Karin | 9. června 2017 v 21:17 | Reagovat

Tak to byl asi šok jdu číst další díl. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zase mě brzy navštivte! ♥