♥ Vítejte na blogu BL fanynky! ♥


VAROVÁNÍ
• Zde se nachází homosexuální tématika, fanfikce na anime, mpreg a omegaverze.
• Celý blog je věkově omezen 18+. Byli jste varováni. ┐( ̄ヮ ̄)┌
• Prosím o komentáře! Když vidím, že vás mé povídky baví, hned se mi snadněji píšou, tudíž se jich dočkáte dřív. (^ω^)
Za prvé to je slušnost, za druhé nám (autorům) tím uděláte velkou radost. :)
Homofobové, dejte si odchod, prosím!

Vaše Mei ♥
_____________________________________________________________________

Povídky v progresi:
Po setmění III|pozastaveno
Pod zámkem|pátek
Útěk|úterý

INFO
aneb Věnujte mi pár minut, když já vám věnuju celé hodiny. (T⌓T)

Přestávka do neurčita.
__________________________________________________________________

Kapitola 4. - "Sasuke, umřeš, chápeš?!"

12. ledna 2016 v 10:27 | Mei |  Na lásku se nezapomíná
Přidávám další díl, lidičky. Ano, ano, jsem zase na hromadě, mám horečku, rýmu, kašel a bolest hlavy. Doufám, že půjdu co nejdřív do školy, nechci zameškávat hodiny.
Jinak chci poprosit, abyste napsali svůj názor na jednotlivé kapitoly, abych věděla, co zlepšit. moc mi tím pomůžete.☺
Enjoy~


"Je mi to líto," zvedla se a odešla. To bylo znamení pro Sasukeho, že může vejít. Nečekal a hned ho objal v utěšujícím gestu.
"Promiň..." kníkl Naruto a přitáhl si ho k sobě. "Kdybych to věděl, nikdy bych- nikdy bych-" vzlykal mu do ramena.
"Pšš... to bude dobrý," utěšoval ho Sasuke.
"Ne, nebude, Sasuke, umřeš, chápeš?!" rozkřikl se Naruto, ale hned toho začal litovat. Pohladil Sasukeho po menším bříšku a políbil ho na něj. "Odpusť mi, Sasuke," požádal ho a znovu objal.
Sasuke byl se svou smrtí vyrovnaný, jen toho malého mu bylo líto. A Naruta...

I když věděli, co je všechny tři čeká, vedli spolu skvělý život, Naruto se o Sasukeho staral jako o ten největší poklad v jeho životě. Čím víc času uběhlo, tím víc Naruto věřil, že se oběma nic nestane. Byl vždycky optimistický.
Seděli spolu na trávníku, Naruto opřený o kmen stromu a Sasuke ležel zády na něm, a dívali se do západu slunce.
"Naruto," oslovil blonďáka poněkud smutně.
"Hm?" zabořil nos do jeho zlatých vlasů a nasával jejich vůni.
"Chci se s tebou naposledy pomilovat," otočil se k němu čelem. Už jen tento pohyb mu dal zabrat. Vůbec nebyl v dobrém stavu, jeho tělo sláblo, sotva došel na záchod a zpátky.
"Sasuke, netoužím tě zabít," odmítl hned Naruto.
"Nemyslel jsem sex. Mazlení stačí," políbil ho na rty.
"Kdyby cokoliv, tak křič, jasný?" upřesnil pravidla Naruto a přehoupl se nad Sasukeho. Rukama se hodně nadlehčoval, aby mu svou váhou neublížil. Jazykem prozkoumával jeho ústa, i když je znal pomalu nazpaměť. Nechtěl se ho zeptat, proč poslední milování. Oba dobře věděli, že se porod blížil velmi rychle. I za tak dlouhou dobu, co to Naruto o Sasukem věděl, si nemohl zvyknout na myšlenku, že Sasuke umře. Je to víc, jak pravděpodobné. Oba si užívali každé chvíle, nehádali se, jejich vztah se nestal stereotypem, pořád mezi nimi přeskakovaly jiskřičky.
"Naruto?" zeptal se starostlivě a pohladil ho po tváři. Blonďák neměl rád smutek v jeho očích. Jindy by se ho snažil rozveselit, ale poslední dobou na to neměl sílu. Kdo by pak rozesmál jeho? "Slib mi, že si po mojí smrti někoho najdeš a budeš s ním šťastný," pousmál se, ale i tak mu po spáncích stékaly slzy. Nikdy se nebál smrti, teď se třese jako ratlík.
"Jedině, že bych ho miloval víc, než tebe," pošeptal Uzumaki a vtiskl mu na rty jemný polibek.
"A ještě něco... Kdyby to náš syn přežil... postarej se o něj..."
Naruto se rozbrečel jak želva a pevně Uchihu objal. Spustil histerický pláč, nemohl se s ním rozloučit, příliš to bolelo. Tři roky o něm nic nevěděl a když se na rok vrátí, zase mu odejde, tentokrát na věčnost.
"Buď v pořádku... Sasuke... prosím..." žadonil blonďák a nepřestával ho na sebe tisknout.
Každý ve vesnici věděl, co Naruta čeká, proto se mu snažili vyjádřit různými způsoby, že má v nich kdykoli oporu, ale Naruto je odmítal. Dokud je Sasuke stále živý, není důvod, proč se hroutit hned. Stále viděl šanci, že by Sasuke přežil, dokonce i s dítětem. Sice si vážil svých přátel a jejich ochoty pomoct, ale zatím to zvládá. A to bylo slovo, na které ostatní čekali - zatím.
O něco později už Sasuke ležel v nemocnici a všichni se připravovali na porod. Naruto od něj nikdy neodešel, pomalu ani na záchod, odmítal ho opustit. Co když se mu za těch pár sekund něco stane?
Uchiha spokojeně spal, s jednou rukou na břiše a v druhé svíral Narutovu, který mu četl knížku. Podvědomě vybral pohádku, už jen kvůli šťastnému konci a lásce, která je mocnější než jakákoliv kouzla. Dočetl poslední větu, zavřel knihu, jež položil na stolek a zadíval se na Sasukeho. Už dlouho neviděl jeho upřímný úsměv, posledních několik měsíců byly jen smutné. Odhrnul mu vlasy spadající do jeho bledé tváře a zastrčil mu je za ucho. Po tomto gestu Uchiha nespokojeně zavrčel, několikrát otočil hlavou, aby mu vlasy zase spadly do obličeje a dál nerušeně spal. Při tom pohledu se Naruto uchechtl. Věděl, že to Sasuke nemá rád, i přesto mu to někdy dělával, aby mu více vynikly rysy. Byl tak krásný, nemohl se ho vynadívat. Ptal se sám sebe, jak může být muž tak andělský.
Sasuke bolestně zasténal a obličej se mu stáhl do bolestné grimasy. "Naruto..." řekl vyděšeně. Na čele se mu objevovaly krůpěje potu.
"Jsem tady," stiskl mu ruku a raději hned zavolal sestru. Možná jen má noční můry, ale jistota je jistota.
Sasuke prudce otevřel oči a vykřikl přes celou Konohy. V tom už přišla i Hokage a odvezli ho na sál, kde byli připraveni ti nejlepší doktoři z Ohnivé země. Seběhlo se to všechno tak rychle, že Naruto sotva držel krok s lůžkem, na kterém Sasuke ležel. Byl v hrozných bolestech, jako kdyby ho mučili, téměř nepřestával křičet.
"Chci jít za ním!" trval na svém Naruto, ale Hokage mu na sál jít nedovolila.
"Budeš se tam jenom plést, budeme tě informovat," řekla spěšně a zmizela na sále. Naruto se chtěl vrhnout za ní, ale musel přiznat, že měla pravdu. Pokud se do toho připlete, může Sasukeho zabít dvakrát tak rychleji.
 


Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | 12. ledna 2016 v 10:48 | Reagovat

super dalsi diel no myslim ze zlepsit sa da vsetko ale neviem nic ma nenapada sice zboznujem dlhe a podrobne zospisovane poviedky ale hmm kto to bude pisat a komentovat ze? nie vazne je to uzasne tak ako to je kto vie lepsie tech pise ....
PS ryclo sa uzdrav :-P

2 Naomi Warai Naomi Warai | Web | 12. ledna 2016 v 18:35 | Reagovat

Wau  to bylo tak romanticky a zároveň napínavy. Přeji si aby Sasuke přežil i to mimčo :/ Žádny smutny povídky já jsem pak smutná eště několik týdnu když povídka špatně skončí xD takže hezky ať je happy end xD No a co zlepšit nevím máš dobrej nápad, není to nuda a je to přehledně napsaný že se v tom člověk neztrácí takže nevím co bych vytkla xD ;) jedině asi že trošku děj protáhnout, ale to není nic co by mi vadilo takže piš jak píšeš do teď a bude to perfektní ;) jinak přeji rychlé uzdravení ;)

3 Yuki Yuki | E-mail | Web | 12. ledna 2016 v 18:46 | Reagovat

Ahoj! Nejdřív ti chci určitě popřát, aby jsi se co nejdříve uzdravila :-)
A ohledně povídky... Hmch, určitě by bylo lepší to trochu rozvádět. Třeba zbytečné popisy okolí, které někdy do příběhu nádherně padnou - to mám někdy na příbězích ráda. Je to na deset stránek a přitom se tam skoro nic nestalo :-D . I když tady mi ta rychlost nepřipadá tak mimo mísu. Přeci jenom se chceme dostat k porodu a zjistit, jak to dopadne (a to velice rychle).
Ještě jednou, brzy se uzdrav, ať nezameškáš hodiny. Učivo dohánět je pak příšerné -_-

4 Blanche Blanche | Web | 12. ledna 2016 v 21:50 | Reagovat

Holka co mi to delas TT__TT  Uzdrav se nam at muzes se zdravou hlavou psat dal! ^^

5 Blanche Blanche | Web | 12. ledna 2016 v 21:50 | Reagovat

[3]: Souhlasim s tim rozvadenim! Taky vzdycky popisuju tisic ruznych veci a najednou bum, v dile se nic nedeje pac je roztahanej :D

6 Mei Mei | Web | 12. ledna 2016 v 22:52 | Reagovat

[2]:[3]:[5]: Děkuju moc za vyjádření. Abych se přiznala... To rozvádění (i rozchody) dějů atd. mě odrazují, proto třeba nečtu povídky od Áji, i když jsem se snažila. Ale ponasnažím se! Děkuju moc! 😆

7 sana sana | 13. ledna 2016 v 18:48 | Reagovat

Žena prestaň 😭😭😭 moje ❤ to nezvládne 😭😭😭

8 Karin Karin | 9. června 2017 v 21:22 | Reagovat

Začínám bulit. ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zase mě brzy navštivte! ♥