♥ Vítejte na blogu BL fanynky! ♥


VAROVÁNÍ
• Zde se nachází homosexuální tématika, fanfikce na anime, mpreg a omegaverze.
• Celý blog je věkově omezen 18+. Byli jste varováni. ┐( ̄ヮ ̄)┌
• Prosím o komentáře! Když vidím, že vás mé povídky baví, hned se mi snadněji píšou, tudíž se jich dočkáte dřív. (^ω^)
Za prvé to je slušnost, za druhé nám (autorům) tím uděláte velkou radost. :)
Homofobové, dejte si odchod, prosím!

Vaše Mei ♥
_____________________________________________________________________

Povídky v progresi:
Po setmění III|pozastaveno
Pod zámkem|pátek
Útěk|úterý

INFO
aneb Věnujte mi pár minut, když já vám věnuju celé hodiny. (T⌓T)

Přestávka do neurčita.
__________________________________________________________________

Kapitola 11. - V bezpečí...

1. února 2016 v 14:00 | Mei |  Na lásku se nezapomíná

Naruto překvapeně zamrkal, když ve svém bytě spatřil Gaaru. Seděl v křesle s knížkou pro děti v ruce a spal. Vypadal hodně unaveně, nasvědčovaly tomu i kruhy pod očima. Kazekage to nemá lehké. Všechno to papírování, vyřizování, starání se o vesnici... a on se určitě nabídl, že pohlídá Menmu, pomyslel si Naruto a usmál se. Gaara nastoupil na místo Narutova nejlepšího přítele krátce po Sasukeho odchodu. Rozumněli si víc, než červenovláskova sestra a Shikamaru, ale nikdy mezi nimi nevzniklo žádné jiné pouto. Především ne milostné. Gaara vždy Naruta bránil, nechtěl, aby se mu cokoliv stalo. Byl mu toho tolik dlužný...
Naruto položil Sasukeho do postele a přikryl ho peřinou. Pak přešel ke Gaarovi a jemně zatřásl jeho ramenem. "Gaaro," pošeptal, když otevřel oči, "jdi domů."
Červenovlásek zívl a protáhl se. Spal v křesle několik hodin, celé tělo ho bolelo. Hned, jak uviděl Sasukeho, zděsil se. Ještě nikdy ho neviděl v zuboženějším stavu.
Uzumaki si jeho pohledu všiml. Uviděl to samé, co Gaara. Předtím si toho nevšiml, byl příliš upjatý na Uchihův psychický stav, ne fyzický.
Gaara se zvedl a stiskl mu rameno. Dlouze se mu díval do očí a hledal jistotu. Hledal cokoliv, co by naznačovalo, že Naruto neztratí pevnou vůli.
"Zvládneš to?" zeptal se ho nejistě. Dával mu tím najevo, že je kdykoli po ruce ochotný pomoct.
"Zvládnu, neboj se," usmál se na něj. Ještě před červenovláskovým odchodem poděkoval. Nečekal, že se o jeho syna bude starat zrovna on. Ne, že by to do něj neřekl, věděl, že Gaara má jeho syna rád a děti celkově, ale čekal spíš nějakou holku, jako Ten-Ten, Temari nebo někoho z mistrů.
Naruto se rozhodl odejit do kuchyně, kde čekal na Tsunade. Nerad by, kdyby je svým křikem vzbudila. Podle Sasukeho psychického stavu poznal, že by byl ještě vystrašenější, než je teď.
Sotva se posadil na židli s pohledem do okna, dveře se zabouchly a osoba si vykračovala k němu. "Naruto," řekl přísně Tsunade.
"Nemůže tam zůstat," řekl Naruto, aniž se na ni podíval. Sledoval svět venku, zapadající slunce a pestrobarevné listí dopadající na studenou zem.
"Nemůžeš si jen tak říct, že bude bydlet u tebe a tím to končí!" zvýšila hlas. Byla naštvaná převážně proto, že je Naruto lehkomyslný. Doktoři počítají s tím, že se jejich pacient vrátí. Na propuštění musí vyřídit několik papírů a především potvrzení do domácí péče. "Eh..." povzdechla si. "Vyřídím jeho propuštění," řekla.
"Co?" zaujal se Naruto. Čekal, že mu bude nadávat víc, že bude křičet, ne že mu jen pohrozí prstem a odkvývne mu naprosto všechno.
"Byl bys raději, kdybych ti ho hned teď sebrala?" pozvedla obočí. "Hlavně si pamatuj, že ho nesmíš podceňovat. Může mít kdykoli záchvat paniky, strachu, může i vyhrožovat smrtí. Pošlu po Sakuře prášky, které bude brát ráno a večer, jsou to sedativa," domluvila a odešla. Uznala vlastní porážku. Chtěla ochránit Naruta a jeho syna, že zapomněla na Sasukeho zdraví. V jejích očích byl jen bezcitný vrah, nedokázala se k němu chovat mile jako Naruto. Láska je trochu divná, že?
Naruto zůstal stát jako socha. Nevěřil by, že to Tsunade vezme tak s klidem, ale ulevilo se mu.
Až když odešla, pocítil únavu. Stres a menší zátěž na něj nepůsobily dobře, oči se mu zavíraly a kolena podlamovala. Na gauči se mu spát nechtělo, byl by pak celý polámaný, ale jeho postel je obsazená. Jaká by pak byla Sasukeho reakce? Nemohl riskovat, že dostane záchvat. Nevěděl by, co si o té situaci má myslet a především o jejich vzájemném vztahu. I když ještě před několika minutami, jak se k němu tulil...
Blonďák poruchu vesel do pokoje, aby ani jednoho z nich nevzbudil. Příjemně ho hrálo u srdce, když je viděl spát v jedné místnosti. Připadalo mu, jako kdyby Sasuke hlídal Menmu.
Lehl si na postel vedle Uchihy, který celý ztuhl. Měl strach, že mu zase někdo ublíží.
"Pššš... To jsem já," uklidňoval ho Uzumaki. Dvěma prsty mu odhrnul vlasy z čela a políbil ho na něj. Snažil se přesvědčit sám sebe, že je to jeho Sasuke, jediný, který kdy byl, ale nemohl si pomoct. Všechno na něm bylo jiné. Tohle není jeho Sasuke a nikdy nebude, dokud si nevzpomene na svůj předešlý život.

Uběhl týden od Sasukeho nastěhování a zdálo se být všechno v pořádku. Poprvé mohli fungovat jako rodina. Sasuke se staral o Menmu víc, než Naruto, z čehož byl Uzumaki docela nervózní. Hlídal Sasukeho, aby mu nijak neublížil a pořád dokola ho kontroloval, jestli jsou oba v pořádku. Uchiha si jeho chování vysvětlil tak, že žárlí, protože ho má Narutův syn raději, než vlastního tátu. Tím ale jen zamotal Narutovi hlavu. Kdybys tak věděl, Sasuke...
"Daisuke," oslovil černovláska Naruto při uklízení nádobí. Sasuke zrovna krmil Menmu. "Tak mě napadlo... nechtěl bys jít ven? Třeba... do kina?" řekl Naruto rozpačitě. Jindy by kolem Sasukeho skákal a musel ho přesvědčovat, aby vůbec někam spolu zašli. Teď to však bylo zcela jiné.
Uchiha se zarazil a roztřásl se. Od doby, co se nastěhoval k Narutovi, venku nebyl. Všichni ho určitě znají jako pacienta, co utekl z léčebny a budou si na něj ukazovat prstem. A taky ti, co se ho pokoušeli "zabít".
"Jenom pokud chceš!" vyhrkl Naruto hned, když viděl jeho zděšený výraz.
"Já..." začal Sasuke. Musel zhluboka dýchat, aby se přiměl něco vyslovit. "Já ještě... nejsem připravený," sklopil oči k podlaze.
"Chápu," usmál se Naru. Nechěl na něj spěchat, až bude chtít, tam bude po jeho, ale zatím to musí vydržet.
"Naruto," začal nejistě. Blonďák na něj upřel svá modrá kukadla a párkrát zamrkal. "Vážím si toho..." pošeptal sklesle.
 


Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | 1. února 2016 v 15:58 | Reagovat

uzasne som rada ze je sasu opet doma a vedela som ze menma si ho ziska ved je jeho sym porodil ho a "mateska laska" je silna  verim ze uz to bude vsetko v poriatku uzasne ze su opat spolu a sasu sa pomaly vtacia do narmalu.....

2 Naomi Warai Naomi Warai | Web | 1. února 2016 v 16:10 | Reagovat

juuuu boží xD vypadá to dobře třeba se Sasuke do Naruta znova zamiluje xD

3 Karin Karin | 9. června 2017 v 22:19 | Reagovat

Zatím to vypadá dobře. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zase mě brzy navštivte! ♥