♥ Vítejte na blogu BL fanynky! ♥


VAROVÁNÍ
• Zde se nachází homosexuální tématika, fanfikce na anime, mpreg a omegaverze.
• Celý blog je věkově omezen 18+. Byli jste varováni. ┐( ̄ヮ ̄)┌
• Prosím o komentáře! Když vidím, že vás mé povídky baví, hned se mi snadněji píšou, tudíž se jich dočkáte dřív. (^ω^)
Za prvé to je slušnost, za druhé nám (autorům) tím uděláte velkou radost. :)
Homofobové, dejte si odchod, prosím!

Vaše Mei ♥
_____________________________________________________________________

Povídky v progresi:
Po setmění III|pozastaveno
Pod zámkem|pátek
Útěk|úterý

INFO
aneb Věnujte mi pár minut, když já vám věnuju celé hodiny. (T⌓T)

Přestávka do neurčita.
__________________________________________________________________

You came to save me | Kapitola 2.

10. září 2018 v 0:00 | Mei |  You came to save me
Lidičky. Vůbec nevím, jestli se vám tento článek zobrazí, nebo jestli budete moct přidat komentář. Tohle berte jako zkoušku, jestli se blog.cz už trochu vzpamatoval, jinak pořád platí přestávka.
Šíleně mě to mrzí...

Ráno ho probudil známý zvuk vrzajících dvířek. O něco pohotověji, než před pár dny se vyhoupl do sedu a čekal, až ho otec opět odtáhne do pokoje. Do tepla.
Škubnul sebou, když na něm přistálo cosi měkkého. Rozlepil napuchlé oči a zjistil, že to bylo spodní prádlo, triko a tepláky.
"Obleč se," poručil mu otec a odešel. Dveře do sklepa nechal otevřené.
I když byl Sasuke v podstatě volný, radost neměl. Pomalu a opatrně se oblékal a vyšel pět schůdků. Šel za otcem do jídelny, kam se posadil na své místo. Oba dva předstírali, jako by se nic nestalo. Snídali a nekomunikovali, přitom se mezi nimi vznášela dusná atmosféra. Sasuke se bál cokoli udělat, aby po něm otec nezačal křičet.
"Zůstaneš doma do konce týdne. A ať se včerejšek neopakuje," prolomil Fugaku hrobové ticho.
"Ano, otče," pošeptal Sasuke a odkašlal si. Kdyby se ukázal ve škole, co by si pomysleli?
"Co jsi tak smutný? Měl bys být rád. Jiní zavírají své děti do léčeben."
"Jistě, otče, jsem rád," promluvil znovu Sasuke. Hromadil se v něm vztek, který musel držet pod kontrolou. Bolelo ho na hrudi. Opuchlé oči ho pálily. V hlavě měl ze včerejší sprchy ještě zmatek a celé tělo mu kvůli špatnému spánku na tvrdé a chladné zemi zdřevěnělo.
"Přejdeš na jinou školu," rozhodl starší Uchiha. "Než se všechno vyřídí, s tím klukem se už vídat nebudeš. Rozuměls?"
Sasuke mlčel. Pustil z ruky nůž, kterým mazal máslo na kus pečiva, jenž upřeně sledoval. Od otce nic jiného nečekal, tak proč se cítí zkamaně?
"Rozuměls?!" zavrčel Fugaku výhružně. Opět mu stoupal tlak. Všichni, dokonce i jeho nadřízení, měli z Uchihy Fugaka obrovský respekt. Naštvat ho nechtěl vážně nikdo, naštěstí to nebylo lehké.
Jeho syn ho ale vytáčel do nepříčetnosti. Opovážil se políbit jiného kluka, osobu stejného pohlaví! Nemohl nechat pošpinit rod Uchihů tím, že se jeden člen bude chovat jako odporný teplouš. Kdyby ho zavřel do psychiatrické léčebny, každý by se to dozvěděl a začali by pátrat po příčině. To taky nemohl dopustit. Raději ho potrestá a všechno ututlá.
"Ano, otče," odpověděl mu syn po chvíli.
Fugakovi se na jazyku usadila ostrá poznámka, proč to říká s takovým odporem, ale mlčel. Věřil, že ho včera potrestal dostatečně a jeho syn si to bude pamatovat.
Sasuke strávil celé dny zavřený v pokoji. S nikým nekomunikoval, nikdo ho ani nepřišel navštívit. Otec volal do školy, že je Sasuke nemocný, slyšel ten rozhovor. Možná proto za ním nikdo nepřišel, protože se nechtěli nakazit.
"Sasuke," vešel do jeho pokoje Fugaku. Neobtěžoval se klepat, vždyť je to jeho dům. "Přišla ti návštěva." Milý úsměv na otcově tváři nevěstil nic dobrého. Ještě před hodinou by Sasukeho nejraději sežral zaživa a teď se na něj usmívá.
Nebo to spíš způsobila třetí osoba.
"Ahoj, Sasuke-kun," pozdravila slušně mladá slečna, od Sasukeho starší jen o pár let. Neznal ji, nechápal, proč tu je. Úkoly mu asi nedonesla. Podle oděvu to byla slušná a dost možná i bohatá holka.
Zadíval se na otce. Nechápal. Proč ji otec přivedl? Snad si nemyslí, že ji Sasukemu dohodí.
"Tohle je Karin, seznamte se," řekl otec a dívka se mile usmála.
"Těší mě," kývl hlavou Sasuke.
"Tak se hezky bavte," dořekl Fugaku a odešel. A Sasuke znervózněl. Vůbec netušil, co čekat, jak se chovat. Otec jí asi nakecal, jak je pro jeho mladšího syna těžké si najít přítelkyni, a přitom je velmi chytrý, hezký a tak dále, a tak dále.
"Máš to tu pěkný," pochválila Sasukeho pokoj a prsty přejížděla po nábytku. Pak se dlouze zadívala na Uchihu a naklonila hlavu na stranu, aby jí vlasy malinko spadly do obličeje. Připadala si tak svůdně, avšak Sasuke byl jiného názoru.
"Jestli ti táta zaplatil, abys mi dělala přítelkyni, tak odejdi. Nechci tě urazit, jsi vážně hezká holka, ale já nemám zájem," řekl narovinu.
"Nejsem tu, abych ti dělala přítelkyni," pošeptala mu do ucha, které olízla. Dlaněmi se zlehka opřela o jeho hrudník.
Sasuke zalapal po dechu a prudce ji od sebe odstrčil. Nevěřil tomu, že mu otec zaplatil prostitutku! To si opravdu myslí, že jeho homosexualitu vyléčí?
"Tohle nemůžu!" zvýšil hlas. Byl vyděšený. Nemohl se vyspat s holkou, hnusilo se mu to.
"Dostala jsem tučně zaplaceno," oznámila trochu zklamaně Karin a sundala si blůzu. "Ty jsi navíc tak roztomilý!" ušklíbla se a položila si Sasukeho dlaň na svůj hrudník. Sasuke ji samozřejmě instinktivně stáhl k sobě, druhou rukou ji pevně držel u sebe, jako by chtěl zabránit tomu, aby se to opakovalo.
"Nechápeš to," snažil se jí situaci vysvětlit, aniž by řekl cokoli o své orientaci. Kdyby se jí k homosexualitě přiznal, určitě by to pověděla jeho otci a ten by se znovu rozčílil. Už nechtěl výprask.
"Je to tvé poprvé, že? Neboj," usmála se na něj a sundala si podprsenku, Sasuke odvrátil zrak. Po jednom prstu ji nechala sklouznout na zem. "…budu na tebe hodná…" vzdychla mu do ucha a zaútočila na jeho rty. Okamžitě mu vjela jazykem do pusy a prozkoumávala dutinu ústní. Rukou mu sjela až na rozkrok, a to byla pro Sasukeho poslední kapka.
"Ne!" bránil se Sasuke, ale dívka se nenechala odbýt. Nerad by jí ublížil, proto nepoužíval moc síly, ale když se mu dostala do kalhot, přesněji řečeno do trenek, odstrčil ji od sebe tak, že klopýtla a upadla. Ublíženě a nevinně se na něj dívala. "Já to prostě nemůžu udělat. Nepřitahuješ mě. Nepřitahuje mě… žádná holka…" přiznal neochotně s rudými tvářemi. Věděl, že si vykopal vlastní hrob.
Dívka rychle posbírala své věci, které si přidržela na odhaleném hrudníku, a z pokoje utekla. Nechala za sebou jen otevřené dveře, kterými podle Sasukeho očekávání projde co nevidět jiná osoba.
Ještě slyšel naříkaní a rozčilování mladé slečny a prásknutí vchodovými dveřmi. Pak následovala chvíle ticha. Blížící se kroky. Věděl, k čemu dojde. Zůstal sedět na zemi, jak ho předtím Karin povalila, a trpělivě čekal. Tělo se už třáslo z nadcházející situace. Rány stále bolely a co nevidět budou obnoveny.
"Co to mělo znamenat?" zeptal se v klidu otec. Povzdechl si, jako by musel dělat něco zbytečného. Nebavilo ho to. Sasukeho počínání ho nebavilo. Domluvit mu nemohl, bylo to jako házet hrách o stěnu, Sasuke ho prost neposlouchal. "Cos myslel tím, že tě holky nepřitahují?" dával mu čas a prostor na odpověď. Jen čekal, až uslyší důvod, proč by ho měl znovu potrestat.
"Že-" polkl další slova. Jakmile to řekne, zase bude čelit fyzickému napadení a skončí v chladném sklepě. "…že jsem… n-na kluky…" pošeptal a očekával ránu. Neodvažoval se zvednout svůj zrak. Bál se, že by se setkal s otcovým rozčileným pohledem.
Fugaku k němu klidně přišel a kleknul si. Dvěma prsty mu zvedl bradu a podíval se mu do tváře. Tolik v ní viděl svou drahou Mikoto, až se mu Sasukeho drobátko zželelo.
"Stalo se něco, že brečíš?" zeptal se chladně. "Když jsi naposledy brečel, bylo to na pohřbu tvé matky. Na takových událostech se to promíjí. Ale proč brečíš teď? Umřel někdo?" ptal se klidně. Jeho klid byl pro Sasukeho jako Tantalova muka. Ticho před bouří.
"M-mám… mám s-strach…" přiznal se mladší, ale svého otce tím jen pobavil.
"Nebuď směsný," smál se Fugaku. "Přiznej, že bulíš, protože jsi buzerant!" zvýšil hlas a uštědřil mu první facku a každou další doprovázela oslovení poukazující na Sasukeho orientaci.
Homouš.
Buzík.
Špinavý gay a úchyl.
V mžiku se z facek staly pěsti a kopance do celého těla. Uchiha Fugaku pracoval u policie, zpacifikovat někoho pro něj nebyl žádný oříšek. A momentálně se terčem jeho dlouholetého výcviku stal jeho syn.
Sasuke ležel v křečovité poloze, aby se aspoň trochu ubránil. Neměl žádnou sílu. Proti otci nemohl nic, ani případně volat policii. Byl bezmocný a neviděl žádné jiné východisko než tohle všechno přetrpět.
"Tak tobě se líbí péra," prohodil s úvahou a znovu si ke svému synovi kleknul, kopání ho omrzelo. Rozepnul si pásek a z kalhot vytáhl svůj penis, který začal třít, aby se vzpřímil. Druhou rukou se pokoušel sundat Sasukeho oblečení zakrývající spodní část těla.
Sasuke jako by se probudil a otci se poprvé vzpouzel. Vyděšeně hleděl, jak se Fugaku ukájí s úmyslem vložit své přirození do něj. Polil ho studený pot.
"Prosím přestaň!" žádal zoufale, ale otec ho jen obdaroval dalšími pěstmi.
"Drž hubu, homouši! Tohle se ti přece líbí, tak se přestaň škubat!"
"Jsem tvůj syn! Tohle nemůžeš!"
"Že nemůžu?! Sleduj!" násilím ho přetočil zády k sobě. Na pátý pokus se mu podařilo zasunout se do nitra svého syna a nechtěně zavzdychal. Nechtěl si ale připustit, že se mu to líbilo. Dělá to jen pro Sasukeho dobro!
Bez jakéhokoli slitování do něj okamžitě přirážel. Viděl, jak moc to bolí mladého Uchihu, jeho to bolelo taky. Sasuke na tohle nebyl zvyklý, nikdy sex s mužem neměl, proto byl tak úzký a bolestně se svíral kolem otcova penisu.
Chytil si ho za boky a divoce přirážel. Přeslýchal Sasukeho pláč a prosby. Začínal si to užívat. Sledoval, co jeho péro dělá s řitním otvorem jeho syna. Jak ho za tak malou chvilku roztáhl a dostatečně zvlhčil. Ani se nezděsil, když uviděl krev. Jenom ho to pohánělo dál. Věřil, že to Sasukeho moc bolí, a to bylo dobře. Jistě mu z hlavy tu jeho homosexualitu dostane ať to stojí, co to stojí!
 


Komentáře

1 Majo Majo | Web | 10. září 2018 v 10:12 | Reagovat

Přemýšlím, jestli mám z toho konce brečet nebo zvracet -_- fugaku je naprosto odporný, úplně neuvěřitelně, je mi Sasukeho tak líto, že má za otce takové hovado :( snad se to brzy spraví, i když... Dá se něco takového vůbec napravit? Vážně se o Sasukeho bojím, když všem nakecal, že je nemocných, tak ho ani nikdo nemůže přijít zachránit :/
Jinak naprosto parádní díl :3 děkuji :3 snad se tento komentář odešle :3

2 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 10. září 2018 v 18:27 | Reagovat

booooze dokonale. DOKONALE. naozaj neviem co povedat. chudak sasu. co som mu to spravila. O_O  O_O  O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Zase mě brzy navštivte! ♥